Praca: Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Kierowca
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/3175
OBOWIĄZKI:
Kierowanie pojazdami do 3,5 T podczas przewozu towarów, prowadzenie dokumentacji, czasu pracy i przejazdu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

miejsce pracy: ul. Wiktora Gorzołki 18 m. 5, 44-100 Gliwice oraz teren Europy

Miejsce pracy:

Gliwice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Kierowca samochodu osobowego

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    - Prowadzenie samochodu osobowego, sprawdzanie stanu technicznego samochodu do przewozu osób, wykonywanie prostych prac konserwacyjnych, mycie i czyszczenie pojazdu, dbanie o estetyczny wygląd pojazdu; prowadzenie pojazdów zgodnie z uprawnieniami potwierdzonymi w...

    Dodane: wczoraj

  • Kierowca samochodu osobowego

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

    Lokalizacja: śląskie/ Mikołów

    -Kierowanie przydzielonym pojazdem osobowym zgodnie z prawem ruchu drogowego, przepisami bhp i ppoż. -Dokonywanie codziennej obsługi pojazdu pod względem wyposażenia pojazdu zgodnie z prawem ruchu drogowego, przepisami bhp i ppoż. oraz bieżąca konserwacja,...

    Dodane: wczoraj

  • Kierowca kat. b

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    Lokalizacja: śląskie/ Zabrze

    Pomoc drogowa - kierowca kat. B Praca na terenie kraju (dyspozycyjność 24h) również w weekendy. Pełny wymiar czasu pracy lub 1/2 etatu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)...

    Dodane: wczoraj

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2021 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone