Praca: Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/22/0455
OBOWIĄZKI:

obsługa serwisowa odzieży, dostawa towarów, praca na terenie województwa śląskiego

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

doświadczenie jako kierowca

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Kierowca kat. c

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

    Lokalizacja: śląskie/ Piekary Śląskie

    kierowca kat. C, operator betonomieszarki Wymagania inne: prawo jazdy kat. C

    Dodane: wczoraj

  • Kierowca samochodu dostawczego

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Prowadzenie samochodu dostawczego poniżej 3,5 ton. Wymagania konieczne: Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B Wymagania inne: miejsce pracy siedziba pracodawcy ul.Kozielska 52A 44-100 Gliwice oraz teren kraju i UE według zleceń

    Dodane: 2022-05-18

  • Kierowca autobusu

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

    Lokalizacja: śląskie/ Dąbrowa Górnicza

    prowadzenie pojazdu przeznaczonego do przewozu osób, pracana terenie województwa śląskiego Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D

    Dodane: 2022-05-16

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2022 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone