Praca: Kierowca samochodu ciężarowego C+E

Scholz Polska Sp. z o.o . firma zajmująca się skupem i sprzedażą złomu na rynku krajowym i zagranicznym poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Kierowca samochodu ciężarowego C+E
Miejsce pracy: Będzin
Zadania:
  • Załadunek oraz przewóz kontenerów ze złomem zgodnie z bieżącym harmonogramem w obrębie ok 150 km od Będzina,
  • Bieżąca kontrola zużycia samochodów ciężarowych jak również dbanie o ich stan techniczny i wygląd,
  • Wykonywanie drobnych napraw mechanicznych i prac konserwancyjnych.
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B , C, CE z aktualnymi badaniami: psychologicznym i lekarskim,
  • Uprawnienia: obsługa żurawi przenośnych (HDS) będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze samochodu typu hakowiec - kontenerowiec,
  • Dyspozycyjność,
  • Aktualne szkolenie okresowe kierowcy,
  • Karta kierowcy.
Oferujemy:
  • Praca od poniedziałku do piątku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Codzienne zjazdy do bazy,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędny sprzęt (m.in.tablet,telefon,karta paliowa, ubranie robocze)
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazne warunki pracy,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej,
  • Dofinansowanie do karty sportowej Medicover Sport.