Praca: Kierowca magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Kierowca magazynier
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/22/0082
OBOWIĄZKI:
odbiór i dowóz towarów z hurtownii na magazyn; dokonywanie zakupów bieżących oraz dowóz ich do siedziby spółki; rozładunek dostaw; prawidłowe składowanie towarów w magazynie; dbanie o właściwy obieg dokumentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B*
Uprawnienia: książeczka sanepidu

Wymagania inne:

wykształcenie min podstawowe, prawo jazdy kat. B; ksiązeczka "sanepidu" lub chęć jej wyrobienia; mile widziane doświadczenie w magazynie

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich