Praca: Kierowca kat. b

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Kierowca kat. b
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/1425
OBOWIĄZKI:

Przewóz pracowników służbowym samochodem osobowym do miejsca pracy.Teren polski - codzienne powroty do domu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B (wymagany staż - lata: 5)

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, umiejętność prowadzenia samochodu, niekaralność, prawo jazdy kat. B min. 5 lat, badania psychotechniczne - pracodawca zwraca koszt zrobienia badań, doświadczenie

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu