Praca: Kierowca autobusu

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Kierowca autobusu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/1173
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie pracy kierowcy autobusu w transporcie publicznym według rozkładu jazdy wraz z wymianą pasażerską. Kierowca pracuje na terenie objętym działalnością PKM Katowice, Zakład posiada 2 bazy w Katowicach. Wyjazdy na trasy odbywają się z jednej z tych baz lub kierowca rozpoczyna pracę na mieście wymieniając się z drugim kierowcą (to zależy od obsługiwanej linii). Równoważny czas pracy.Oferta wyłącznie dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Zabrzu.Możliwość uzyskania uprawnień przez PUP wraz z gwarancją zatrudnienia po ukończonym szkoleniu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, opanowanie w sytuacjach stresowych

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 16 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu