Praca: Kelner/ka

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Kelner/ka
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/22/0216
OBOWIĄZKI:
kontakt z klientem, wydawanie posiłków, utrzymanie czystości na sali oraz w ubikacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

chęć do pracy

Miejsce pracy:

Mysłowice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Kelner (k/m)

    Firma: Novotel i ibis Budget Katowice Centrum

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Co chcielibyśmy, abyś wniósł/ wniosła do zespołu Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji oraz potrafisz o nie dbać Obsługa kelnerska a’la carte oraz eventów w hotelu brzmi dla Ciebie ciekawie Stawiasz na pracę zespołową Znasz...

    Dodane: 2022-05-17

  • Kelner

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

    Lokalizacja: śląskie/ Sławków

    zgodnie ze stanowiskiem Wymagania inne: Wymagane wykształcenie min. gimnazjalne. Mile widziane prawo jazdy kat. B.

    Dodane: 2022-05-16

  • Kelner/ka

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Mysłowice

    kontakt z klientem, wydawanie posiłków, utrzymanie czystości na sali oraz w ubikacji Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: chęć do pracy

    Dodane: 2022-04-19

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2022 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone