Praca: Kasjer - sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Kasjer - sprzedawca
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/22/0404
OBOWIĄZKI:
Miejsce odbywania stażu: KatowiceCzas pracy stażysty: pn-sb oraz niedziele handlowe 6-14 lub 14-22Okres stażu: min. 3 m-ceProponowane zatrudnienie po stażu: umowa o pracę, 3 m-ceObsługa klienta, wykładanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o porządek w sklepie, metkowanie towaru, obsługa terminalu i lottomatu, przyjmowanie dostaw.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie minimum podstawowe

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych