Praca: Kasjer - sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Kasjer - sprzedawca
Miejsce pracy: Knurów
Numer: StPr/24/1909
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie: podstawowe; zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej; obsługa działu mięsnego; dbanie o porządek na sali sprzedaży; dbanie o ekspozycję towarów; dwie zmiany; miejsce pracy: Knurów, oferta także dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : - okres próbny – 3 miesiące- zatrudnienie od zaraz: TAK- wynagrodzenie + możliwość premii- orzeczenie o niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Knurów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 360 do 4 360 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach