Praca: Inżynier Budowy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy RE-Bau Sp. z o.o. –- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Katowice
Opis stanowiska:
  • Pomoc i nadzór prac koordynacyjnych na budowie,

  • Prace rozliczeniowe dot. Podwykonawców,

  • Prace kalkulacyjne.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość branży budowlanej (generalne wykonawstwo), doświadczenie w wykonawstwie,
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, samodzielność oraz operatywność,
  • Uczciwość, sumienność, dyspozycyjność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zdolności analityczne.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.

Prosimy o dopisanie klauzuli: ""Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RE-Bau Sp z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".