Praca: Inżynier automatyzacji (ING Private Cloud) [rekrutacja online]

Inżynier automatyzacji (ING Private Cloud) [rekrutacja online]
Miejsce pracy: Katowice
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Posiadasz umiejętności programistyczne w TypeScript/JavaScript/Python,
  • Masz doświadczenie w deploymencie, patchowaniu i zarządzaniu infrastrukturą,
  • Masz zdolności analityczne i potrafisz analizować skomplikowane problemy,
  • Jesteś otwarty na wyzwania i łatwo dopasowujesz się do zmieniających się okoliczności jednocześnie dostarczając wyniki na dobrym poziomie,
  • Jesteś zorientowany na rezultat i jakość.
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Masz wiedzę z systemów operacyjnych Linux/Windows,
  • Masz doświadczenie z Ansiblem lub podobnym rozwiązaniem (Puppet/Chef),
  • Pracowałeś z użyciem Azure DevOps albo podobnym (GitLab CI),
  • Masz doświadczenie w tematach bezpieczeństwa takich jak – Identity and access management, Operational resilience, Security monitoring.
Informacje o Zespole:

W ING szczycimy się tym, że jesteśmy na czele jeśli chodzi o zdolności w dziedzinie IT. Nieustannie dążymy do doskonalenia naszej architektury IT, szczególnie w odniesieniu do naszych możliwości w zakresie chmury. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Public Cloud DevOps Engineera. Pracując na tym stanowisku będziesz członkiem międzynarodowego squadu. Naszym celem jest dostarczenie i utrzymywanie cloud-native mikroserwisów dla wszystkich jednostek ING na całym świecie. Pracujemy zgodnie z ideologią "trust in GIT", "Pair-coding" oraz SRE. W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban.

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 8:00 - 16:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków
100%- Development
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.

Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.