Praca: Instalator systemów alarmowych / zabezpieczeń technicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Instalator systemów alarmowych / zabezpieczeń technicznych
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/22/0333
OBOWIĄZKI:
instalacje systemów CCTV i alarmowych, montaż instalacji elektrycznych, sieci LAN, usuwanie bieżących awarii, oferta przeznaczona dla osób powyżej 30 roku życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, preferowane techniczne, uprawnienia SEP do 1KV, otwartość na wiedzę techniczną, samodzielność i łatwość podejmowania szybkich decyzji, dobra organizacja pracy, dokładnośc, sumienność

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu