Praca: Instalator sieci wod.-kan.

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Instalator sieci wod.-kan.
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0249
OBOWIĄZKI:
wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej.Miejsce wykonywania pracy Zabrze.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane
Uprawnienia: monter instalacji wodno kanalizacyjnej (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania inne:

min. 1 rok doświadczenia w zawodzie

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu