Praca: Instalator Fotowoltaiki

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Instalator Fotowoltaiki
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 07/OZE/2022

Zadania:

  • montaż instalacji fotowoltaicznych,
  • montaż konstrukcji dachowych oraz gruntowych,
  • montaż stacji ładowania pojazdów elektrycznych
  • prace elektryczne,
  • montaż inwerterów wraz z zabezpieczeniami po stronie AC i DC,
  • montaż tras kablowych,
  • wykonywanie uziemienia,
  • konfigurowanie i uruchamianie systemów.
Wymagania:
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • stabilną współpracę (forma współpracy do uzgodnienia),
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową na preferencyjnych warunkach,
  • rabat na wybrane usługi Orange,
  • profesjonalny sprzęt i narzędzia,
  • współpracę z doświadczonym i profesjonalnym zespołem,
  • miłą atmosferę,
  • realizację ciekawych projektów.