Praca: Inspektor

Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Ogłoszenie o naborze Nr 86660

Warunki pracy

  • Praca biurowa przy monitorze ekranowym w wymiarze powyżej 4 godzin dziennie

  • Narzędzia pracy: komputer i sprzęt biurowy

  • Praca przy naturalnym i sztucznym oświetleniu

  • Praca w pokoju, który jest klimatyzowany

  • Nietypowe godziny pracy (w tym dyżury w trybie 12-godzinnym, w tym również soboty, niedziele i święta, a także w nocy)

  • W celu poruszania się po obiekcie niezbędne jest przetwarzanie danych biometrycznych w postaci skanu tęczówki oka

  • Praca na wysokości do 3 metrów

Zakres zadań

  • Monitoruje funkcjonowanie infrastruktury technicznej i teleinformatycznej systemu PLI CBD
  • Reaguje na awarie monitorowanych systemów technicznych i teleinformatycznych
  • Wprowadza zmiany do infrastruktury technicznej i teleinformatycznej systemu PLI CBD

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Wiedza z zakresu elektroniki i telekomunikacji oraz funkcjonowania systemów teleinformatycznych
  • Umiejętność monitorowania stanu zasobów systemu
  • Umiejętność analizy dokumentacji technicznej systemów teleinformatycznych
  • Posiadanie kompetencji: wykorzystanie wiedzy i doskonalenie zawodowe, rzetelność, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, myślenie analityczne
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe