Praca: Informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Informatyk
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/22/0461
OBOWIĄZKI:
• obsługa zgłoszeń serwisowych od klientów, monitorowanie statusu zarejestrowanych zgłoszeń oraz podejmowanie odpowiednich działań w zależności od aktualnego stanu zgłoszenia. Realizacja zgłoszeń będzie się odbywać stosownie do potrzeb: w siedzibie klienta / telefonicznie / zdalnie; • bieżąca konfiguracja stacji roboczych i serwerów, instalacja, serwisowanie i zapewnianie poprawnego działania sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych, systemów operacyjnych (Windows/Linux), oprogramowania, w tym dbanie o bezpieczeństwo informatyczne klientów; • administracja systemami z rodziny Microsoft Windows Server, Linux; • instalacja oraz zapewnienie poprawnego działania sieci LAN, WiFi, INTERNET; • współpraca z podmiotami zewnętrznymi (producenci sprzętów/oprogramowania oraz
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: komputer - technologie informacyjno-komunikacyjne
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: komputer - sprzęt i porogramowanie komputerowe

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe informatyczne. Umiejętność: bazy danych, systemy Windows, serwery Windows, sieci komputerowe, bezpieczeństwo cyfroweInne: zaświadczenie o niekaralności; Dyspozycyjność – wyjazdy służbowe – delegacje do klientów

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 100 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej