Praca: Hydraulik

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Hydraulik
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/22/0759
OBOWIĄZKI:
Naprawa awarii wodociągowych, uszczelnianie rur, montaż sprzętu pomiarowego, naprawa usterek
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe, zmysł techniczny, sprawność manualna, wiedza na temat metod używanych w hydraulice

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach