Praca: Handlowiec (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Handlowiec (staż)
Miejsce pracy: Imielin
Numer: StPr/22/0538
OBOWIĄZKI:
w załączniku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: komputer - obsługa


Wymagania inne:

wykształcenie średnie, obsługa komputera ( MS Office) oraz stron internetowych (np. allegro), brak nałogów,

Miejsce pracy:

Imielin


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Handlowiec

    Firma: COGNOR S.A. Oddział Złomrex we Wrocławiu

    Lokalizacja: śląskie/ Sosnowiec

    Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i Dostawców Współpraca i bieżąca obsługa Klientów i Dostawców Raportowanie wyników pracy Wykształcenie minimum średnie Znajomość lokalnego rynku złomu stalowego i metali nieżelaznych – warunek konieczny...

    Dodane: 2022-05-13

  • Handlowiec-doradca klienta

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

    Lokalizacja: śląskie/ Mikołów

    nawiązanie kontaktu z klientem, tworzenie bazy klientów i działania prospektingowe, przygotowanie oferty merytorycznych, umawianie spotkań z klientami, odbywanie spotkań handlowych, zawieranie umów i prowadzenie dokumentacji klientów. Okres aktualności: od...

    Dodane: 2022-05-10

  • Handlowiec (staż)

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

    Lokalizacja: śląskie/ Imielin

    w załączniku Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: komputer - obsługa Wymagania inne: wykształcenie średnie, obsługa komputera ( MS Office) oraz stron internetowych (np. allegro), brak nałogów,

    Dodane: 2022-05-10

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2022 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone