Praca: Fryzjer(staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Fryzjer(staż)
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/1507
OBOWIĄZKI:

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: Fryzjer

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Fryzjer / fryzjerka

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    - Strzyżenie. Koloryzacja i dekoloryzacja włosów. Modelowanie. Wykonywanie okolicznościowych fryzur. Przedłużanie i zagęszczanie włosów. Diagnoza włosa. Zabiegi skóry głowy.- Godziny Pracy: 9:00-17:00. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...

    Dodane: 2021-11-29

  • Fryzjer zwierząt (groomer) - groomer- pomoc gromera

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

    Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych, kąpiel, suszenie, czesanie, obcinanie pazurów. Wymagania konieczne: Zawód: Fryzjer zwierząt (groomer) (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3) Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Uprawnienia: kurs groomerski

    Dodane: 2021-11-23

  • Fryzjer

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

    Lokalizacja: śląskie/ Tarnowskie Góry

    Strzyżenie damskie, męskie; koloryzacja; upięcia; regeneracja; Wymagania konieczne: Zawód: Fryzjer* Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak