Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Fryzjer
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/22/1011
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, nauka strzyżenia damskiego, męskiego, dziecięcego, nauka koloryzacji i modelowania włosów, nauka upięć okolicznościowych, mycie i masaż głowy, nauka trwałej, nauka baleyage, nauka konsultacji i diagnozy włosów, dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe lub średnie o kirunku fryzjerskim

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie