Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Fryzjer
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/22/0817
OBOWIĄZKI:
dokonywanie oceny stamnu włosów skóry głowy, pomoc przy doborze technik i metod strzyżenia, pomoc przy farbowaniu włosów, obsługa kasy fiskalnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

wymagania: wykształcenie min. zawodowe

Miejsce pracy:

Bytom


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Fryzjer

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    - Strzyżenie damskie, męskie i dziecięce; koloryzacja i dekoloryzacja włosów - rozjaśnianie, balejaż, ombre; modelowanie; wykonywanie okolicznościowych fryzur. - Praca 4 godziny dziennie na 1/2 etatu w godzinach: 8:00-16:00. Wymagania konieczne:...

    Dodane: 2022-08-02

  • Fryzjer-barber damski stylista

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    Lokalizacja: śląskie/ Zabrze

    - golenie brzytwą całej głowy i brody, - fryzjerstwo męskie, - damskie ombre, sombre Wymagania inne: wymagania:- poziom wykształcenia: podstawowe pożądane- umiejętności: golenie brzytwą całą głowę, brodę, fryzjerstwo męskie, ombre, sombre- dyplom...

    Dodane: 2022-07-16

  • Fryzjer zwierząt (groomer)

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

    Lokalizacja: śląskie/ Dąbrowa Górnicza

    Strzyżenie, trymowanie, czesanie pielęgnacja, kąpiel zwierząt domowych. Przejęcie zwierzaka od właściciela w lokalu, wykonanie zabiegu jak np. strzyżenie, higiena oczu, uszu, łap, kąpiel, suszenie. Na podstawie mas i rodzaju włosa dobranie techniki i...

    Dodane: 2022-07-16

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2022 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone