Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Fryzjer
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Numer: StPr/21/0740
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: fryzjer

Miejsce pracy:

Tarnowskie Góry


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Fryzjer męski

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

    Lokalizacja: śląskie/ Ruda Śląska

    Usługi kosmetyczne i pielęgnacyjne włosów, strzyżenie męskie. Wymagania inne: Wymagane albo wykształcenie min. zasadnicze zawodowe o kierunku fryzjer albo doświadczenie zawodowe na stanowisku fryzjer albo posiadanie umiejętności: usługi kosmetyczne i...

    Dodane: 2021-08-24

  • Fryzjerka

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

    Lokalizacja: śląskie/ Sosnowiec

    strzyżenie, modelowanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: wykształcenie min. podstawowe, min. 2 miesiące doświadczenia

    Dodane: 2021-08-22

  • Fryzjer

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

    Lokalizacja: śląskie/ Będzin

    Szkolenie BHP, ppoz. i stanowiskowe; przygotowanie stanowiska pracy; masaż z myciem skóry głowy i włosów; modelowanie; fryzury okolicznościowe; strzyżenie damskie i damskie; koloryzacje Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak...

    Dodane: 2021-08-20

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2021 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone