Praca: Elektryk

Ogłoszenie numer: 6041556, z dnia 2021-11-26

Od 2008 roku działamy w branży automatyki przemysłowej, świadcząc usługi związane z projektowaniem systemów sterowania, uruchamianiem obiektów przemysłowych, produkcją szaf sterowniczych oraz budowaniem zautomatyzowanych linii produkcyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska

  • montaż i podłączanie instalacji elektrycznych z zakresu automatyki i robotyki,
  • uruchamianie nowych oraz modyfikacja istniejących maszyn, gniazd, urządzeń i linii produkcyjnych,
  • prace ślusarskie i monterskie,
  • wykonywanie instalacji elektrycznych szaf elektrycznych zasilających oraz sterowniczych,
  • realizacja powierzonych zadań w oparciu o dokumentację techniczną.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub wykształcenie kierunkowe
  • Nie masz doświadczenia? Nauczymy Cię!
  • uprawnienia SEP 1 kv
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość zasad działania urządzeń elektrycznych,
  • gotowość do wyjazdów służbowych (w obszarze ok. 150 km od Gliwic),
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • pracę w nowej hali produkcyjnej,
  • warunki finansowe uzależnione do posiadanego/zdobywanego doświadczenia,
  • dodatkowe benefity pozapłacowe,
  • miła atmosfera pracy w nastawionym na współpracę zespole.