Praca: Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Elektryk
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/21/0438
OBOWIĄZKI:

wykonywanie instalacji i pomiarów elektrycznych, teletechnicznych, gazowych, wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne

Wymagania inne:

wykszt. średnie, obsługa komputera i programów office, uprawnienia elektryczne SEP do 1KV, prawo jazdy kat. B,

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich