Praca: Elektromonter transformatorów

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Elektromonter transformatorów
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/22/0388
OBOWIĄZKI:
- obsługa urządzeń pomiarowych;- wykonywanie podstawowych operacji manewrowych na stacjach za pomocą narzędziOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umowa zlecenie 1 rokMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-190 MikołówPRACA W DNIACH I GODZINACH: od poniedziałku do piątku, godz.: 6:00-14:00,14:00-22:00, 22:00-6:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, umiejętności: umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych, dobry stan zdrowia, zdolność do podnoszenia ciężkich elementów (mężczyźni do 30kg, kobiety do 12kg), wzrost powyżej 165 cm (ma to związek z wysokością pulpitu roboczego. Osoby niższe nie będą miały swobodnego dostępu do elementów umieszczonych na tym pulpicie), sprawność motoryczna, uzdolnienia techniczne, posiadanie wyobraźni przestrzennej, umiejętność czytania ze zrozumieniem

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych