Praca: Elektromonter rozdzielnic elektrycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Elektromonter rozdzielnic elektrycznych
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/22/0867
OBOWIĄZKI:
Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych nnPrefabrykacja rozdzielnic sterowniczych ( AKPiA )umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym, praca w godzinach: 7.00-15.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Umiejętność obsługi elektronarzędzi, Umiejętność czytania schematów elektrycznych, Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu