Praca: Edukator/animator

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Edukator/animator
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/22/0062
OBOWIĄZKI:
Zajęcia edukacyjne i opieka nad dziećmi- Opieka nad zabawą w figlolandzieOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na czas określony 16 m-cyMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-190 Mikołów PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-pt 7.30-18.00 (system i rozkład czasu pracy: zadaniowy)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie: min. zawodowe. Doświadczenie: nauczyciel lub doświadczenie w pracy z ludźmi. Umiejętności: praca z dziećmi. Mile widziana znajomość j. angielskiego.

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych