Praca: Doradca Techniczny / Product Manager / Handlowiec

Ogłoszenie numer: 5351546, z dnia 2021-09-01

Marani Sp. z o.o. lider branży dostaw sprężonego powietrza w Polsce poszukuje pracownika na stanowisko:

Doradca Techniczny / Product Manager / Handlowiec

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Opis stanowiska

  • nawiązywanie i utrzymanie kontaktów biznesowych z klientami
  • zbieranie informacji o klientach i ich potrzebach
  • tworzenie rozwiązań technicznych dostosowanych do potrzeb klienta
  • negocjacja warunków współpracy z klientami

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • wiedza techniczna w zakresie mechaniki i elektryki
  • samodzielność i inicjatywa działania
  • silna motywacja do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość branży technicznej (sprężarek, systemów uzdatniania sprężonego powietrza) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • pracę w młodym i ambitnym zespole
  • możliwość dalszego rozwoju
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • stałe zatrudnienie (pełny etat, umowa o pracę)
  • narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
  • karta Multisport