Praca: Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Doradca klienta
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/22/0062
OBOWIĄZKI:
POWER (GRUPA WIEKOWA 18-29);obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, uzupełnianie magazynu, dbanie o czystość,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: komunikatywność


Wymagania inne:

POWER (GRUPA WIEKOWA 18-29)

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Doradca Klienta ds. Gastronomii

    Firma: Transgourmet Polska Sp. z o.o. / Selgros Cash&Carry

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Do Twoich zadań będą należeć m.in.: analiza danych sprzedaży w przydzielonym obszarze, w tym analiza obrotów i całokształtu współpracy z klientami, aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz uzgadnianie warunków współpracy, w tym przygotowanie oferty i...

    Dodane: wczoraj

  • Doradca Klienta ds. Gastronomii

    Firma: Transgourmet Polska Sp. z o.o. / Selgros Cash&Carry

    Lokalizacja: śląskie/ Bytom

    Do Twoich zadań będą należeć m.in.: analiza danych sprzedaży w przydzielonym obszarze, w tym analiza obrotów i całokształtu współpracy z klientami, aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz uzgadnianie warunków współpracy, w tym przygotowanie oferty i...

    Dodane: wczoraj

  • Doradca Klienta ds. Gastronomii

    Firma: Transgourmet Polska Sp. z o.o. / Selgros Cash&Carry

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Do Twoich zadań będą należeć m.in.: analiza danych sprzedaży w przydzielonym obszarze, w tym analiza obrotów i całokształtu współpracy z klientami, aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz uzgadnianie warunków współpracy, w tym przygotowanie oferty i...

    Dodane: wczoraj

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2022 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone