Praca: Doradca klienta w salonie marki BYTOM

VRG SA jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami m.in. VISTULA, BYTOM i WÓLCZANKA. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

W chwili obecnej do naszych salonów marki BYTOM poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca klienta w salonie marki BYTOM
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadaniem i obowiązkiem Doradcy Klienta będzie:
  • sprzedaż produktów marki BYTOM z zachowaniem najwyższych standardów obsługi Klienta i kultury osobistej
  • dbanie o wizerunek salonu

Jeśli jesteś osobą dyspozycyjną, lubisz pracę z ludźmi, potrafisz się zaangażować i z uśmiechem wykonywać swoje obowiązki DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Zostając naszym Pracownikiem zyskujesz:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę w oparciu o elastyczny grafik,
  • system premiowania,
  • pakiet szkoleń startowych i wsparcie na każdym etapie rozwoju zawodowego,
  • możliwość awansu wewnętrznego,
  • atrakcyjne zniżki na nasze firmowe produkty,
  • Pracownik budowlany do prac wykończeniowych zewnętrznych - brukarz

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    Lokalizacja: śląskie/ Zabrze

    prace budowlane wykończeniowe na zewnątrz - brukarz.Wyjazd do pracy z Zabrza. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane Wymagania inne: umiejętności ogólnobudowlane, brukarskie, wymagane doświadczenie w zawodzie

    Dodane: wczoraj

  • Sprzedawca

    Sprzedaż art. ogólnospożywczych. Praca w miłym zespole.Umowa o pracę lub umowa zlecenie do uzgodnienia. Praca na 2 zmiany (6.00-22.00). Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: wykształcenie bez znaczenia, książeczka sanepidowska...

  • Pozyskiwanie zleceń detektywistycznych z terenu katowic

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    - Zadania będą ala marketingowe/przedstawicielstwo handlowe/sprzedaż, itp. do wykonania za pomocą internetu (zdalnie/ elastycznie/dorywczo/zarobkowo, z domu, poprzez urządzenie połączone z internetem, do którego ma się dostęp), tj. poczty mejlowej, portalu...