Praca: Dekarz-blacharz

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Dekarz-blacharz
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/1378
OBOWIĄZKI:
Pierwszy miesiąc praca na umowę zlecenie, następnie na umowę o pracę.Miejsce wykonywania pracy Gliwice.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Dekarz* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, dekarz-blacharz, wymagane doświadczenie w zawodzie

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

6 000 - 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu