Praca: Brygadzista w dziale pakowania

Ogłoszenie numer: 5297126, z dnia 2021-08-23

Jesteśmy liderem na rynku artykułów marketingowych, obecnie w związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko brygadzista w dziale pakowania.

Brygadzista w dziale pakowania

Miejsce pracy: śląskie / Bytom

Opis stanowiska

  • nadzorowanie procesu pakowania i wysyłki produktów
  • kontrola i koordynacja pracy podległych pracowników
  • pilnowanie porządku i wydajności pracy
  • współpraca z działem handlowym, magazynem i drukarnią w zakresie pakowania i wysyłki zleceń
  • kontrola ilościowa i jakościowa wysyłanych produktów

Wymagania

  • dobrej organizacji pracy (zdolności organizacyjne)
  • sumienności i odpowiedzialności
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

  • wynagrodzenie 3500 – 4 000 zł brutto
  • pracę jednozmianową w godzinach 8.00-16.00
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • wdrożenie w nowe obowiązki, możliwość przyuczenia