Praca: Blacharz samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Blacharz samochodowy
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/21/0790
OBOWIĄZKI:
rozbieranie samochodów osobowych, prace blacharskie przy uszkodzonych samochodach
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, mile widziane wykształcenie kierunkowe, wymagane umiejętności w zawodzie, mile widziane doświadczenie.

Miejsce pracy:

Ruda Śląska


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Blacharz samochodowy (m/k)

    Firma: Trenkwalder

    Lokalizacja: śląskie/ Dąbrowa Górnicza

    naprawy nadwozia z wykorzystaniem narzędzi naprawczych, usuwanie wgnieceń, obróbka ręczna i mechaniczna blach, drobne prace szlifierskie. ukończona szkoła nawiązująca do zawodu, doświadczenie w zawodzie minimum 2 lata, pasjonowanie się tym, co robisz,...

    Dodane: 2021-09-14

  • Blacharz / Pomocnik blacharza

    Firma: EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Naprawy blacharskie zabudów chłodniczych Naprawy blacharskie nadwozi oraz podwozi pojazdów ciężarowych Naprawa wgnieceń i innych uszkodzeń Wymiana uszkodzonych części Dbałość o...

    Dodane: 2021-09-13

  • Blacharz samochodowy

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

    Lokalizacja: śląskie/ Ruda Śląska

    rozbieranie samochodów osobowych, prace blacharskie przy uszkodzonych samochodach Wymagania inne: Wykształcenie bez znaczenia, mile widziane wykształcenie kierunkowe, wymagane umiejętności w zawodzie, mile widziane doświadczenie.

    Dodane: 2021-09-09

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2021 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone