Praca: Barman

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Barman
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/21/0396
OBOWIĄZKI:

- przygotowanie i podawanie gotowych posiłków: zapiekanki, hamburgery, gotowe zupy (flaczki, fasoki, itp.) - nalewanie piwa i wódki, - utrzymanie porządku w lokalu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Staż z gwarancją zatrudnienia. Praca w godzinach: 10.00-18.00 Pora nocna: 22.00-6.00

Miejsce pracy:

Ruda Śląska


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Barman/kelner

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    Lokalizacja: śląskie/ Zabrze

    sprzedaż, obsługa kasy fiskalnej, utrzymanie porządku na stanowisku pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: książeczka sanepidowska Wymagania inne: wykształcenie bez znaczenia, dobra prezencja, spostrzegawczość, szybkie...

    Dodane: 2021-09-14

  • Barman

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    - Przygotowanie bufetu do pracy (organizowanie zaopatrzenia); ocenianie jakości i przyjmowanie ilościowe towarów handlowych, surowców, półproduktów i wyrobów kulinarnych do bufetu oraz ich przechowywanie w odpowiednich warunkach; dobieranie surowców,...

    Dodane: 2021-08-31

  • Barman

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

    Lokalizacja: śląskie/ Sosnowiec

    przygotowywanie napojów, drinków, koktajli, przyjmowanie zamówień, obsługa gości lokalu, oferta pracy przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia, praca w godzinach 9.00-17.00 i 16.00-24.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

    Dodane: 2021-08-27

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2021 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone