Praca: Audytor inwentaryzacji

Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice
Audytor inwentaryzacji
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: 24/6/2022
OBOWIĄZKI:
liczenie towarów za pomocą skanera
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

praca od 16 roku życia

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 do 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice

PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Audytor inwentaryzacji

    Firma: Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    liczenie towarów za pomocą skanera Wymagania inne: praca od 16 roku życia

    Dodane: 2022-07-04

  • Inwentaryzator (audytor inwentaryzacji)

    Firma: Punkt Pośrednictwa Pracy Dąbrowa Górnicza

    Lokalizacja: śląskie/ Dąbrowa Górnicza

    liczenie towaru za pomocą skanera Wymagania inne: wiek od 18 lat, motywacja, dyspozycyjność

    Dodane: 2022-06-27

  • Audytor energetyczny

    Firma: Free Energy Technology Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Twój zakres obowiązków Sprzedaż rozwiązań oferowanych przez firmę Sporządzanie audytów na potrzeby obniżenia kosztów energii elektrycznej Udział w audytach energetycznych przedsiębiorstw. Przygotowanie mini-audytów na potrzeby wewnętrzne na podstawie...

    Dodane: 2022-06-15