Praca: Asystent Projektanta Konstrukcji Stalowych

Ogłoszenie numer: 6283455, z dnia 2022-01-26

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych i produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Asystent Projektanta Konstrukcji Stalowych

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (budowlane - konstrukcje stalowe - może być absolwent)
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • bardzo dobre wynagrodzenie,
  • duże perspektywy rozwoju zawodowego, podnoszenie kwalifikacji na koszt firmy (najnowsze programy projektowe),
  • praca na stałe w pełnym wymiarze, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zakwaterowania,
  • samochód służbowy do dyspozycji,
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych

    Firma: Jacobs

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Zakres obowiązków: Uczestnictwo w sporządzaniu projektów instalacji sanitarnych (HVAC, wod-kan) w tym modelowanie w 3D; Przygotowywanie dokumentacji w języku angielskim; Koordynacja projektów z innymi branżami; Uczestniczenie w spotkaniach projektowych...

    Dodane: wczoraj

  • Asystent Projektanta AKPiA

    Zakres obowiązków: Udział w tworzeniu architektury systemu sterowania; Pomoc w projektowaniu tras kablowych, przygotowaniu dokumentacji szaf i paneli sterujących; Wsparcie zespołu w opracowaniu rysunków instalacyjnych urządzeń pomiarowych, tworzenie modeli 3D...

  • Asystent Projektanta AKPiA / Assistant I&C Engineer

    Your Impact Join our team and be part of highly skilled, multidisciplinary team of experienced Instrumentation & Control engineers. You will have the chance to works on projects related to electronics, water treatment, manufacturing, building, pharmaceutical,...

    Dodane: 2022-01-07