Praca: Asystent działu zakupów

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Asystent działu zakupów
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/1269
OBOWIĄZKI:
Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy (Projekt POWER).Wykształcenie: średnie; znajomość pakietu Office; podstawowa znajomość języka angielskiego; wysoka kultura osobista; zakres obowiązków: kontakt z dostawcami i podwykonawcami, zarządzanie środkami trwałymi; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Zabrze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach