Praca: Asystent działu kontroli jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Asystent działu kontroli jakości
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/24/0500
OBOWIĄZKI:
kontrola produktu, identyfikować usterki i błędy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: kurs obsługi i użytk. mikrokomputerów


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku jw.

Miejsce pracy:

Jaworzno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Młodszy asystent (staż)

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

    Lokalizacja: śląskie/ Tychy

    w załączniku Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: chemia, kierunki przyrodnicze Uprawnienia: komputer - obsługa Wymagania inne: wykształcenie wyższe / chemia lib kierunki przyrodnicze, dobra znajomość obsługi...

    Dodane: wczoraj

  • Asystent technologa

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

    Lokalizacja: śląskie/ Jaworzno

    przygotowanie dokumentacji produkcyjnej, przygotowanie planów produkcji, archiwizowanie dokumentacji Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: kurs obsługi i użytk. mikrokomputerów Wymagania inne: mile widziane doświadczenie zawodowe

    Dodane: 2024-10-14

  • Młodszy asystent (staż)

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

    Lokalizacja: śląskie/ Tychy

    w załączeniu Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne Wymagania inne: wykształcenie wyższe / kierunkowe (fizjoterapia lub pokrewne), ukończone kursy i specjalizacje kierunkowe, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

    Dodane: 2024-10-14

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone