Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/2283
OBOWIĄZKI:

Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy Wykształcenie: min.średnie; obsługa komputera, obsluga pakietów biurowych; umiejętność pracy pod presją czasu; komunikatywność; wielozadaniowość; zakres obowiązków: sporządzanie not korygujących; redagowanie pism; konjtrola dowosów księgowych; prowadzenie ewidencji faktur; sporządzanie zleconych zestawień w arkuszu Excel; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Asystent do spraw księgowości
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach