Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/22/1602
OBOWIĄZKI:
Obsługa księgowo-podatkowa podatników
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)


Wymagania inne:

Wykształcenie min. licencjat, doświadczenie nie wymagane, umiejętności: przyswajanie wiedzy i praca w zespole

Miejsce pracy:

Tychy


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Asystentka / Asystent Działu Gruntów

    Firma: Axi Immo

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Opis stanowiska: współpraca z konsultantami działu; aktualizacja i rozwijanie bazy nieruchomości; przygotowywanie ofert, prezentacji nieruchomości; przygotowywanie zestawień i analiz na potrzeby działu; research rynku - pozyskiwanie informacji i dokumentów...

    Dodane: 2022-09-26

  • Asystent Product Managera

    Firma: ROTENSO SPÓŁKA Z OGANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Lokalizacja: śląskie/ Ruda Śląska

    Aplikuj do nas jeśli: mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze branży technicznej; znasz bardzo dobrze język angielski; jesteś nastawiony/a zadaniowo; masz umiejętności negocjacyjne; jesteś pracowity/a, sumienny/a; masz prawo jazdy kat. B.; jesteś...

    Dodane: 2022-09-26

  • Asystent do spraw księgowości

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy Wykształcenie: min.średnie; obsługa komputera, obsluga pakietów biurowych; umiejętność pracy pod presją czasu; komunikatywność; wielozadaniowość; zakres obowiązków: sporządzanie not...

    Dodane: 2022-09-24

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2022 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone