Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/1538
OBOWIĄZKI:
RPO (GRUPA WIEKOWA POWYŻEJ 30 ROKU ŻYCIA);- segregowanie i układanie dokumentów,- wprowadzanie dokumentów do programów księgowych,- numerowanie i archiwizowanie dokumentów,- wyliczanie zaliczek na podatek dochodowy,- sporządzanie ewidencji VAT oraz plików JPK,- przygotowywanie list płac,- rachunków do umów zleceń, PIT 11,- prowadzenie akt osobowych,- przygotowywanie sprawozdań finsowych,- uzgadnianie sald,- wypełnianie zeznań podatkowych,- szukanie interpretacji podatkowych na stronach www, czasopismach podatkowych,- kontakt z klientami biura,- obsługa poczty elektronicznej,- pozostałe prace biurowe i ksiegowe zlecone przez przełożonego,- dbanie o czystość i porządek miejsca pracy,- uczestniczenie w oferowanych przez pracodawcę szkoleniach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak, kierunek: Rachunkowość, ekonomia

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej