Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/1457
OBOWIĄZKI:
RPO (GRUPA WIEKOWA POWYŻEJ 30 ROKU ŻYCIA)- Obsługa urządzeń biurowych,- Przygotowywanie pism i korespondencji,- Obsługa klienta,- Segregowanie,- Układanie dokumentów, numerowanie oraz wprowadzanie dokumentów księgowych,- Poznanie przepisów z zakresu rachunkowości i podatków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej