Praca: Asystent do spraw księgowości (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Asystent do spraw księgowości (staż)
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/21/1262
OBOWIĄZKI:
Asystent do spraw księgowości
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak


Wymagania inne:

Minimum średnie wykształcenie, preferowane ekonomiczne, pracowitość, komunikatywność, dokładność, lojalność, znajomość podstaw księgowości.

Miejsce pracy:

Tychy


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Asystent działu HR

    Firma: DROMA S.C.

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Zakres obowiązków: Bieżące wsparcie pracy działu rekrutacji, w tym: Sporządzanie raportów i statystyk Obsługa firmowego funpage na Facebook Pomoc w pozyskiwaniu kandydatów za pomocą mediów społecznościowych Wystawianie skierowań na badania i kontakt z...

    Dodane: 2021-10-13

  • Asystent ds. kontroli dokumentacji technicznej

    Firma: DROMA S.C.

    Lokalizacja: śląskie/ Zabrze

    Najważniejsze obowiązki: Kontrola dokumentów generowanych przez system wewnętrzny Przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji produkcyjnej Wsparcie techniczne w procesie analizowania zamówień Wdrażanie danych do systemu wewnętrznego Dbanie o prawidłowy...

    Dodane: 2021-10-13

  • Asystent do spraw księgowości

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

    Lokalizacja: śląskie/ Sosnowiec

    szkolenie BHP, szkolenie z zakresu podstaw księgowości, szkolenie z zakresu obsługi księgowych programów komputerowych, zapoznanie z podstawowymi aktami prawnymi dotyczącymi podstaw ubezpieczeń społecznych i zachowaniem tajemnicy zawodowej, zapoznanie z...

    Dodane: 2021-10-12

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2021 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone