Praca: Asystent / Asystentka działu sprzedaży

Asystent / Asystentka działu sprzedaży
Miejsce pracy: Sławków
Opis:
  • wspieranie pracy działu handlowego
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych
Wymagania
  • znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • zatrudnienie od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie
MaxTop powstał w 1991 roku, jako firma rodzinna.

Z dumą możemy powiedzieć, że od samego początku produkowaliśmy mrożone pizze i zapiekanki, które sami chętnie jemy w naszych domach.
Łączymy tradycyjne podejście do produktu z nowoczesnym zarządzaniem firmą.

Posiadamy własną piekarnię, w której wypiek jest oparty o tradycyjną recepturę ciasta drożdżowego.
Oprócz gamy produktów w naszej marce produkujemy 130 marek własnych dla największych sieci w Polsce oraz zagranicą.

PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pracownik Biurowy Działu Sprzedaży Maszyn

    Firma: Liebherr Polska Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Ruda Śląska

    Zadania: Administracja projektami od zamówienia do sprzedaży używanych i wynajmowanych maszyn budowlanych, Administracja stroną internetową i programami marketingowymi wspomagającymi sprzedaż maszyn budowlanych, Wyszukiwanie, weryfikacja stanu i zakup...

    Dodane: 2024-07-12