Praca: Analityk Biznesowy - obszar Zarządzania Obiektami i Energią (Site Management and Energy)​

Analityk Biznesowy - obszar Zarządzania Obiektami i Energią (Site Management and Energy)​
Miejsce pracy: Katowice
MP/TL/2022
Twoje Zadania:
  • Nadzorowanie i tworzenie baz danych, analiza i raportowanie danych dotyczących infrastruktury sieci i procesów optymalizacyjnych
  • Tworzenie i monitorowanie budżetu obszaru
  • Realizacja zadań związanych z obszarem umów dzierżawy terenów pod stacje bazowe oraz energii
Nasze Oczekiwania:
  • Doświadczenie w tworzeniu baz danych i sporządzaniu analiz
  • Znajomość systemów finansowo-księgowych (szczególnie pożądana znajomość środowiska SAP),
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, ze szczególnym naciskiem na zaawansowaną znajomość programu Excel (praktyka pracy w VBA będzie istotnym atutem)
  • Mile widziana znajomość SQL
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym (praca w środowisku międzynarodowym)
Oferujemy:
  • Pracę w oparcie o umowę o pracę
  • Pracę w modelu hybrydowym (3 dni w biurze / 2dni zdalnie)
  • Pracę w organizacji międzynarodowej, działającej na wielu rynkach europejskich
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.