Praca: Administratorka magazynu

Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice
Administratorka magazynu
Miejsce pracy: Katowice
Numer: 40/5/2022
OBOWIĄZKI:
• obsługa Informatycznych Systemów Zarządzania Magazynem• przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji magazynowej• utrzymanie zgodności stanów magazynowych• współpraca z klientami wewnętrznymi• przestrzeganie instrukcji jakościowych, technologicznych, BHP, środowiska oraz wymagań klienta• wspieranie standardowych procesów magazynowych• aktywne uczestnictwo w działaniach z zakresu BHP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: znajomość narzędzi pakietu Office, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Zaangażowanie w wykonywaną pracę, uczciwość, sumienność i pozytywne nastawienie, komunikatywność, współtworzenie dobrej atmosfery w pracy. Doświadczenie mile widziane na podobnym stanowisku oraz w obsłudze systemu SAP

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 192 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice