Praca: Administrator Nieruchomości

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Administrator Nieruchomości
Miejsce pracy: Gliwice
Jeśli posiadasz:
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane zarządzanie nieruchomościami, prawo lub ekonomia
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów prawa związanych z nieruchomościami czy administrowaniem budynkami
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • Prawo jazdy kat. B
Twoim zakresem obowiązków będzie:
  • Zarządzanie portfelem nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych
  • Przygotowanie umów najmu i dbanie o ich terminowe odnawianie
  • Planowanie i koordynowanie prac remontowych i konserwacyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem nieruchomościami
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Administrator Nieruchomości

    Firma: Praca.pl Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Jeśli posiadasz: Wykształcenie wyższe, mile widziane zarządzanie nieruchomościami, prawo lub ekonomia Doświadczenie na podobnym stanowisku Znajomość przepisów prawa związanych z nieruchomościami czy administrowaniem budynkami Dobra znajomość pakietu MS...

    Dodane: 2024-04-15

  • Specjalista / Specjalistka ds. nieruchomości

    Firma: STRABAG BMTI Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Tychy

    Zadania zarządzanie projektami z pozycji klienta dla wewnętrznych projektów budowlanych, optymalizacja kosztów operacyjnych poszczególnych obiektów, koordynacja oszczędności energii w nieruchomościach, przygotowanie dokumentów do audytu energetycznego,...

    Dodane: 2024-04-04

  • Administrator Biurowca

    Firma: Maksimum Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Zakres obowiązków: Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie budynku, Kontrole stanu technicznego, Nadzór oraz zarządzanie personelem, Działania marketingowe, Doskonały kontakt z najemcami, Zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług. Wymagania:...

    Dodane: 2024-03-30

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone