Praca: Administrator baz danych

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Administrator baz danych
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/22/0015
OBOWIĄZKI:
Praca biurowa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

wykształcenie średnie, obsługa komputera

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

do 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Junior Master Data Administration Specialist

    Firma: Genpact PL

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Inviting applications for the role of Master Data Administration Specialist Responsibilities: Based on the input provided by requestor, creating the material master data for all material types in SAP BPM, SAP PLM and SAP APO. Ensuring the delivery of a high level...

    Dodane: 2022-01-25

  • Senior Database Administrator DBA (PostgreSQL)

    Firma: Capgemini Service

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Recruitment process for this position and onboarding trainings are conducted online. What do you need to start? Working experience with Postgresql administration Experience with Postgresql backup and restore,...

    Dodane: 2021-12-29

  • Database Administrator DBA (PostgreSQL)

    Firma: Capgemini Polska Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Recruitment process for this position and onboarding trainings are conducted online. What do you need to start? Working experience with PostgreSQL administration, Experience with managing PostgreSQL...

    Dodane: 2021-12-29

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2022 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone