Praca: 3d grafik

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
3d grafik
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/2296
OBOWIĄZKI:
- Zaprojektowanie 36 modeli 3D części maszyn przemysłowych na podstawie specyfikacji technicznych, rysunków technicznych oraz wymagań klienta.Dostosowanie 36 modeli 3D w celu zapewnienia ich zgodności z wymiarami technicznymi oraz optymalizacja pod kątem efektywności produkcji, zgodnie z wymogami dla projektów maszyn przemysłowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach