Praca: Specjalista ds. sprzedaży / Doradca Handlowy Automotive

Specjalista ds. sprzedaży / Doradca Handlowy Automotive
Miejsce pracy: Katowice
Twój zakres obowiązków
  • Wsparcie dla Działu Sprzedaży m. in. w kontaktach z klientami salonu i serwisu
  • Statyczna oraz dynamiczna prezentacji samochodów
  • Badanie potrzeb klienta
  • Wstępna propozycja zakupowa
Nasze wymagania
  • Kandydat, którego szukamy to pasjonat samochodów z bardzo dobrą znajomością współczesnych technologii motoryzacyjnych,
  • Otwartość, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Zainteresowanie rozwojem zawodowym w kierunku sprzedaży samochodów,
  • Wykształcenie wyższe (ewentualnie ostatni rok studiów).
  • Znajomość angielskiego na poziomie B1
  • Prawo jazdy kat.B
To oferujemy
  • zatrudnienie w młodym, dynamicznym, koleżeńskim zespole,
  • pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu na umowie o pracę,
  • dostęp do najnowszych technologii motoryzacyjnych,
  • możliwości rozwoju zawodowego w zespole profesjonalistów
Prosimy pamiętać o dodaniu klauzuli do dokumentów aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV przez firmę Vista HR siedzibą w Bytomiu do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.